Д-р Делян Еврев
 Д-р Делян Еврев
Доктор по медицина. Специалист по кардиохирургия
  • Сърдечна хирургия
  • Доплер на шийни съдове
  • Доплер на артерии и вени
  • Ултразвукова съдова диагностика


Здравейте,мъжа ми има от 6 месеца байпас на сърцето,беше добре през лятото,но сега пожълтя ,хемоглобина му падна на 115,иследванията са добри,бяхме и на хематолог ,прави му иследвания-бяха добри,даде му ФЕРЕТАБ и Абофолик мета.той се притеснява ,че отслабва ,авинаги е бил як мъж.моля за вашето мнение и Ви благодаря

15 December 2017


Здравейте! Едва ли падането на хемоглобина е пряко свързано с байпас операцията, още повече са минали доста месеци от тогава. Единствено приемът на т.нар. лекарства "разреждащи" кръвта може да е свързано с някакво кървене от някъде и загуба на кръв. Така че, е важно тези неща с евентуално кървене да бъдат изключени като причина за спад на хемоглобина. Важно е и да се изключат други заболявания.